Екс-власник «Межигір’я» позичив 732 мільйони на «Донбасенерго» у структури з мейлом «кооперативу Ставицького»

Екс-нардеп від Партії регіонів і екс-власник ТОВ «Танталіт» Ігор Гуменюк позичив 732 млн. під 3.5% річних на придбання 60,8% акцій «Донбасенерго» у структури, яка використовувала телефони і e-mail скандально відомої фірми «Голден Деррік». Про це пише в «Hubs» Андрій Самофалов.

Для купівлі пакету «Донбасенерго» «Енергоінвест Холдинг» взяв кредит у закритого фонду «Українські проектні інвестиції». Телефон цієї структури повністю співпадає з контактним номером іншого фонду – «Росукрінвест». Інший телефон «Росукрінвесту» співпадає з київським номером компанії «Голден Деррік» – фаворита конкурсів Мінпаливенерго на освоєння нафтогазових родовищ та отримувача останніх підрядів «Чорноморнафтогазу». Також «Голден Деррік» методично вигравав крупні державні тендери в нафтогазовій сфері.

Окрім того, спершу «Енергоінвест Холдинг» використовував адресу електронної пошти golden_derrik@emitent.net.ua. Згодом адреса була змінена.

Компанію «Голден Деррік» є пов’язана із бізнес-середовищем міністрів Присяжнюка, Ставицького і народного депутата Іванющенка.

Голова наглядової ради «Українських проектних інвестицій» Сергій Дядечко повідомив журналістам, що фонд не має нічого спільного із «Голден Дерріком».

«Найімовірніше, при підготовці документів керівництво «Енергоінвест Холдингу» користалось послугами юристів, які обслуговували «Голден Деррік», і вони внесли свій email»,- сказав він.

Разом із тим, він розповів, що не знає всіх співвласників «Українських проектних інвестицій», хоча сам є співвласником і головою наглядової ради.

«Власником крупного пакету акцій є я, моя дружина і комерційна структура, що знаходиться під контролем Ігоря Гуменюка. Стосовно інших акціонерів фонду в мене немає точної інформації»,- повідомив він.

Нагадаємо, що у серпні 2013 р. компанія «Енергоінвест Холдинг» придбала у держави 60,8% акцій «Донбасенерго» за 718,92 млн грн. Одночасно з цим стало відомо, що на Гуменюка було зареєстровано фірму «Танталіт», що є номільнальним власником землі під резиденцією «Межигір’я» Віктора Януковича. Новим власником «Танталіту» восени 2013 року себе оголосив народний депутат від Партії регіонів Сергій Клюєв, брат голови Адміністрації президента Андрія Клюєва.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Корейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в НиколаевеКорейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в Николаеве
Верховный Суд признал незаконной ликвидацию ЗлатобанкаВерховный Суд признал незаконной ликвидацию Златобанка
НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"
Херсонский арбуз решили запатентоватьХерсонский арбуз решили запатентовать
ЕИБ может выделить деньги на реконструкцию трассы Киев-ОдессаЕИБ может выделить деньги на реконструкцию трассы Киев-Одесса
Блок рекламы


Похожие новости

“Укрлендфарминг” и агрохолдинг "Авангард" договорились о реструктуризации 4,4 млрд грн перед государственным “Ощадбанком”“Укрлендфарминг” и агрохолдинг "Авангард" договорились о реструктуризации 4,4 млрд грн перед государственным “Ощадбанком”
Киев завершил реструктуризацию внешнего долгаКиев завершил реструктуризацию внешнего долга
Киевская власть ведет переговоры с "Нафтогазом" о реструктуризации долгов за газКиевская власть ведет переговоры с "Нафтогазом" о реструктуризации долгов за газ
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
В Украине вводят новый порядок реструктуризации долгов по ипотеке, что изменилосьВ Украине вводят новый порядок реструктуризации долгов по ипотеке, что изменилось
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Последние новости

Подгружаем последние новости