Унікальний ЗАЗ-968A «Запорожець» на базі Mazda 323F

На продаж виставлено модель ЗАЗ-968A «Запорожець», в основі якого лежать агрегати від Mazda 323F.

Подібні машини, з досить цікавою начинкою, прийнято називати рестомодами. Зміни торкнулися як двигуна, так і кузова автомобіля, який, змінивши свої пропорції, на перший погляд став трохи нижче. Однак тут має місце оптичний обман, так як кузов, хоча і дійсно змінився, але не в висоту, а в ширину.

Для того, щоб додати кілька сантиметрів, кузов довелося розрізати навпіл, після чого знову зварити. Лобове і заднє скло, в зв’язку з даною обставиною, також довелося виготовляти заново. В результаті модернізації вдалося встановити двигун від Mazda, причому спереду, в результаті чого автомобіль став передньопривідним. У задній частині, де у стандартного «Запорожця» поміщається двигун, – тепер багажник.

Вартість автомобіля, випущеного в 1977 році і пробіг 10 тисяч кілометрів після повної модернізації, становить 550 тисяч рублів (206 000 гривень).

 Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
Почему нельзя буксировать автомобиль с АКПП: наглядный примерПочему нельзя буксировать автомобиль с АКПП: наглядный пример
Семейное ДТП в Киеве: девушка с отцом подрались из-за своих машин (видео)Семейное ДТП в Киеве: девушка с отцом подрались из-за своих машин (видео)
На окружной Львова водитель пытался обогнать фуру: трое человек погиблиНа окружной Львова водитель пытался обогнать фуру: трое человек погибли
Во Львове запретят дизельные автомобилиВо Львове запретят дизельные автомобили
В Киеве возле рынка на Лесной загорелся маршрутный автобус (видео)В Киеве возле рынка на Лесной загорелся маршрутный автобус (видео)
Блок рекламы


Похожие новости

У мережі показали бюджетний кросовер на базі Chery Tiggo за $ 9000У мережі показали бюджетний кросовер на базі Chery Tiggo за $ 9000
В Україні знайшли унікальний 73-річний BMW
У мережі показали гоночний болід на базі ЗапорожцяУ мережі показали гоночний болід на базі Запорожця
Унікальний позашляховик Toyota Land Cruiser продають за $5 тисячУнікальний позашляховик Toyota Land Cruiser продають за $5 тисяч
В Днепровском районе Киева Mazda влетела в кафе на остановке общественного транспорта (фото, видео)В Днепровском районе Киева Mazda влетела в кафе на остановке общественного транспорта (фото, видео)
В Україні запустили виробництво нового авто на базі RenaultВ Україні запустили виробництво нового авто на базі Renault
У Києві продають унікальний Peugeot 1949 року випускуУ Києві продають унікальний Peugeot 1949 року випуску
У мережі нагадали про унікальний український автомобіль «Лосеня»У мережі нагадали про унікальний український автомобіль «Лосеня»
Mazda CX-5 на европейском рынке слегка посвежела.Mazda CX-5 на европейском рынке слегка посвежела.
Mazda сделала пикап с легковым дизайном.Mazda сделала пикап с легковым дизайном.
Последние новости

Подгружаем последние новости